O mnie

Szukasz wsparcia, sposobu, motywacji?
Dobrze trafiłaś! BĘDĘ TWOJĄ INSPIRACJĄ.

Na przykładzie własnych doświadczeń pokażę Ci, że możesz osiągnąć to, o czym marzysz. Zawsze
i pomimo wszystko
, bo bariery są tylko w naszych głowach.

Od 21 lat oddycham przy pomocy respiratora. Mam ograniczone możliwości ruchowe. Komunikuję się cichym szeptem. To jednak nie przeszkadza mi w spełnianiu marzeń i osiąganiu celów, które sobie założę. Niemożliwe? Pozornie. A jak wiadomo, pozory mylą.

Wyznacz swój cel już dziś i razem ze mną zacznij go realizować.
Pamiętaj, że wszyscy jesteśmy Pompkami, a więc 3-2-1 POMPUJEMY!

Poznaj 3 powody, dlaczego wszyscy jesteśmy Pompkami

Nazywam się Justyna Kędzia. Jestem marketingowcem i poetką w jednej osobie. Moją zawodową kotwicą jest branża nieruchomości. Oprócz tego tworzę poezję, prozę, teksty piosenek, które możesz przeczytać TUTAJ. Jak dotąd ukazały się moje trzy książki poetyckie: „Coma”, „Między źrenicami”, „Oni”.

Zarówno w życiu prywatnym, zawodowym, jak i w pisaniu nie chcę stać w miejscu. Ciągle szukam nowych form rozwoju i przekazu. Poza poezją, moją wielką pasją są podróże, które – będąc nieustającym wyzwaniem – pozwalają mi zdobywać szczyty nie tylko górskie, lecz także psycho-fizyczne. Pasjonuje mnie również muzyka i czytanie książek oraz ludzie – sami w sobie. Nie potrafiłabym żyć bez słońca i drugiego człowieka. Jestem głodna życia, wiedzy, nowych doświadczeń i możliwości. To się chyba nigdy nie zmieni.

To jak, podajesz rękę? Pompujesz?

Jeśli chcesz do mnie napisać, kliknij TUTAJ. A jeśli masz dla mnie propozycję współpracy, przejdź TUTAJ.

Przeczytaj również

Od głupiej żaby do poetki

2017-11-13 16:45:53
pompka

8

Publikacje

2017-09-22 22:22:39
pompka

8